پیام مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مناسبت روز منابع انسانی
Raahbar 2

پیام مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مناسبت روز منابع انسانی

«به نام خدا»

منابع انسانی سرچشمه بسیاری از تحولات در یک سازمان موفق و مزیت کلیدی برای رسیدن به رقابت پذیری در عصر توسعه سریع تکنولوژی است.
از مطرح شدن انسان به عنوان محور توسعه و تعیین کننده ترین عامل در کیفیت سودآفرینی؛ ارائه خدمات و بهبود سبد محصولات می‌توان استنباط کرد که منابع انسانی، ارتباط مستقیمی با بهره وری و توسعه پایدار سازمان دارد.
اینجانب بر خود لازم می دانم، روز ملی منابع انسانی را که با ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد امام عدالت و مهربانی حضرت مهدی موعود (عج) مقارن گردیده؛ به همکاران عزیزم در خانواده بزرگ هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس مدیران و کارکنان ادارات منابع انسانی ستاد و شرکت‌های تابعه هلدینگ تبریک عرض نمایم.
امید دارم تا با تلاش و تعامل، همکاری و هم افزایی مستمر این روزهای سخت و البته پر از حماسه و ایثار مجاهدانه را پشت سر گذاریم.
اعتقاد و باورمان این است، آنچنان که مقام معظم رهبری فرمودند" نیروی انسانی صالح، چابک و برخوردار از فکر و مدیریت صحیح در کنار ایستادگی، عزم راسخ، توکل به خدا و امید به آینده، راه گشاترین  عناصر در رساندن ایران اسلامی به جایگاه بزرگ تاریخی و متناسب با شان آن هستند" که می‌توانیم  آن را با شناسایی شاخص‌های کلیدی  پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر منابع انسانی در سال جهش تولید تحقق بخشیم و به یقین افق‌های درخشانی برای ایران اسلامی ومردم نجیب کشورمان رقم بزنیم. انشاالله.

جعفر ربیعی
مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

Print
340 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x