نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی
Raahbar 2
/ دسته ها: اخبار, رویداد ها

نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

این نمایشگاه با تمرکز بر شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با مشارکت تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و سایر شرکت‌ها و مؤسسات وابسته داخلی به این صنعت و با محوریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 27 تا 30 بهمن 1398 در جزیره کیش برگزار شد.

شرکت پتروشیمی صدف نیز به سهم خود و برای شناسایی شرکت‌های تولید تجهیزات و قطعات و نیز معرفی محصولات خود در این نمایشگاه شرکت نمود.

در حاشیه این نمایشگاه، نشست‌های تخصصی با موضوعات مختلف در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد که شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان به تناسب نیاز خود در صنعت پتروشیمی در این همایش‌ها شرکت کردند. همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرماندار و سایر مقامات اداری و اجرایی جزیره کیش از این نمایشگاه بازدید کردند.

نشست‌های تخصصی همچون کاتالیست و مواد شیمیایی، ساخت تجهیزاد دوار، تجهیزات ثابت، پکیج‌های خاص، مدل مدیریت دانش در زنجیره ارزش و تولید دانش فنی، ساخت شیرآلات صنعتی، ابزار دقیق، تصفیه آب و پساب و سایر مباحث مربوط به ساخت، تولید و گسترش تجهیزات در صنایع پتروشیمی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه بود.

همچنین نشست مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و دوره آموزشی گزارش نویسی از برنامه‌های جنبی نمایشگاه به شمار می‌رود.

شایان ذکر است این نمایشگاه اولین فرصت حمایت از سازندگان داخلی در حوزه پتروشیمی است که قرار است با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالهای آتی نیز پربارتر و با چشم‌انداز خودکفایی ملی و قطع وابستگی خارجی پشتیبانی و اجرا گردد.

Print
171 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x