جایگاه مطلوب صنعت پتروشیمی ایران در بازارهای بین المللی
مدیر سایت
/ دسته ها: اخبار

جایگاه مطلوب صنعت پتروشیمی ایران در بازارهای بین المللی

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به جایگاه پر قدرت ایران در بازار محصولات پتروشیمی دنیا بر تداوم و گسترده تر شدن این نقش تاکید کرد.

فرناز علوی در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهار کرد:هم اکنون صنعت پتروشیمی ایران حضور مناسبی در بازارهای بین المللی دارد و توانسته ایم محصولات این صنعت را با کیفیت مناسب و مورد تقاضا، عرضه کنیم و در بازارهای مختلف اروپا و آسیا جایگاه مناسبی داشته باشیم.
وی افزود: ما انتظار داریم این جایگاه با توجه به منابع هیدروکربوری موجود در کشور حفظ شده و در آینده پرقدرت‌تر و گسترده تر شود.
علوی تصریح کرد: با توجه به سرمایه گذاری‌هایی که بخش خصوصی آغاز کرده و امیدواریم منابع مالی مورد نیاز را تامین کند ، با تنوع محصولات می‌توانیم در بازارهای بیشتری از جمله کشورهای آفریقایی و امریکای جنوبی نیز حضور داشته باشیم و زنجیره‌های بازرگانی را گسترش دهیم .
وی درباره اهمیت دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نیز توضیح داد: این نمایشگاه جایگاهی است که صنایع بالادست (تامین کننده) و پائین دست (مصرف کننده) در کنار یکدیگر قرار گرفته و مسایل و نیازهای خود را مطرح نمایند و افزون بر آن ارتباط بازرگانی بهتری با هم برقرار کنند.
علوی افزود: انتظار داریم در این نمایشگاه، با حضور فعالان بین المللی، بتوانیم با ایجاد امکان تعاملات حضوری مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شاهد تبادل تجربیات و استفاده از توانمندی های موجود در بخشهای مختلف باشیم.
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی نمایشگاه ایران پلاست را یکی از بهترین فرصت هایی خواند که در سالهای گذشته نیز ثمرات مناسبی داشته است.
او اظهار امیدواری کرد با تداوم این اثرات در این دوره ارتباط زنجیره ای بهتری بین فعالان گروههای مختلف پلیمری برقرار شود و شرکتها از این فرصت چند روزه بهترین بهره برداری را داشته باشند.

Print
117 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x